Godziny otwarcia Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Zmień język PL PL more
Aktualnie jesteś tutaj:Strona Główna Transport - spedycja
A A A
Transport i spedycja
TRANSPORT I SPEDYCJA

Oferujemy usługi transportowe międzynarodowe oraz krajowe. Najczęściej nasze samochody odwiedzają Włochy, oraz kraje Unii Europejskiej.

Czytaj dalej
Serwis renault
SERWIS RENAULT

Posiadamy wysptecjalizowany serwis Renault Trucks, w którym wykonujemy: naprawy mechaniczne obejmujące wykonanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Czytaj dalej
Magazynowanie
MAGAZYNOWANIE

Firma Pochwała poza usługami transportowymi dysponuje także własnymi, nowoczesnymi i przestronnymi magazynami oraz biurowymi.

Czytaj dalej

Transport - spedycja


Oferujemy usługi transportowe międzynarodowe oraz krajowe. Najczęściej nasze samochody odwiedzają Włochy, Francja i Hiszpania w mniejszym stopniu kierujemy się w inne kraje Unii Europejskiej.

W naszym parku maszynowym znajdują się głównie ciągniki siodłowe marki RENAULT oraz SCANIA. Wszystkie nasze pojazdy posiadają koncesje na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego. Każdy z nich wyposażony jest w telefon cyfrowej sieci telefonii Idea co zapewnia stałe połączenie z kierowcą i szybki przepływ informacji we wszystkich krajach europy.

Transport and forwarding

Każda naczepa jest długości 13,6 m i nadaje się pod załadunek suwnicą. Ładowność naczep to 24-26 ton (uzależnione od wewnętrznych przepisów drogowych krajów tranzytowych) a kubatura od 82 m/3 do 95 m/3. Wszystkie zestawy samochodowe posiadają zawieszenie pneumatyczne co podwyższa jakość przewożonego towaru.

Dlaczego my?

ikona rozwój
Nieustanny rozwój
Nieustannie rozwijamy się podnosząc
kwalifikacje oraz poszerzamy ofertę
Współpraca
Współpraca
Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju
współpracę z partnerami
Współpraca
Najlepsze ceny
Zapewniamy konkurencyjne ceny
na realizowane usługi
Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy,
głównie Włochy, Francja i Hiszpania
POCHWAŁA Transport & spedycja. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności Cookies